ComeBack.gr | The Portal that will bring you back!

24 Ιουν

ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ 2012 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2012
Ι Ο Υ Ν Ι Ο Σ 2012

Σάββατο  09  ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Φίλιππου Πλιάτσικα, Ελεονώρας Ζουγανέλη
ΜΠΙΓΚ ΣΤΑΡ ΠΡΟΜΟΣΙΟΝ Ε.Π.Ε.

Τετάρτη  20  ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Χάρη & Πάνου Κατσιμίχα
ΜΠΙΓΚ ΣΤΑΡ ΠΡΟΜΟΣΙΟΝ Ε.Π.Ε.

Τρίτη 26  ΙΟΥΝΙΟΥ  
«CAVEMAN Ο άνθρωπος των σπηλαίων»  του Rob Becker με το Βλαδίμηρο Κυριακίδη.
ΘΕΑΤΡΟ CORONET

Πέμπτη  28  ΙΟΥΝΙΟΥ  
 «ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ» του Σαίξπηρ
ΟΜΑΔΑ «ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΒΟΥΡΕΣ»
ΠΑΙΔΙΚΟ

Παρασκευή  29  ΙΟΥΝΙΟΥ  
«ΤΙ ΒΟΥΛΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ;» των: Άννας Παναγιωτοπούλου, Αλέξη Καλλίτση & Μίνου Θεοχάρη με τους: Άννα Παναγιωτοπούλου, Μίρκα Παπακωνσταντίνου, Χρύσα Ρώπα, Αντώνη Καφετζόπουλο, Γεράσιμο Σκιαδαρέση, Γιώργο Γαλίτη, Παντελή Καναράκη
ΑΦΟΙ ΤΑΓΑΡΗ Ο.Ε.



Ι Ο Υ Λ Ι Ο Σ 2012

Κυριακή  1  ΙΟΥΛΙΟΥ  
 «Ο ΤΖΙΜ ΤΟ ΤΖΙΤΖΙΚΙ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟΦΘΑΛΜΟΥ ΤΥΦΛΟΠΟΝΤΙΚΑ» του Ευγένιου Τριβιζά σε μουσική Γιάννη Ζουγανέλη με τους Θοδωρή Πετρόπουλο, Πελαγία Αγγελίδου, Γιάννη Πολιτάκη, Δημήτρη Μόσχο, Δημήτρη Γαλάνη, Στέλλα Μαγγανά, Θοδωρή Αρεστό
ΘΙΑΣΟΣ ’81
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ




Δευτέρα  2  ΙΟΥΛΙΟΥ 
 «ΟΞΩ ΑΠ’ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ»  από το «ΞΥΠΟΛΗΤΟ ΤΑΓΜΑ», σε σκηνοθεσία του Κώστα Καζάκου.
Μια σύμπραξη της τέχνης του θεάτρου σκιών με τον καραγκιοζοπαίχτη Τάσο Κώνστα, της υποκριτικής με τους: Γιάννη Μποσταντζόγλου, Παύλο Ορκόπουλο, Τζένη Βαβαρούτα, Γιάννη Ζουμπαντή, Βασίλη Τσιπίδη, Τάκη Βαμβακίδη και της μουσικής με 6μελή ζωντανή ορχήστρα
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Τρίτη  3  ΙΟΥΛΙΟΥ  
 «ΔΟΝ ΖΟΥΑΝ, η επιστροφή» του Έντεν φον Χόρβατ με τους: Γιώργο Κιμούλη, Ταμίλα Κουλίεβα, Φαίη Ξυλά, Νίκη Παλληκαράκη, Δήμητρα Παπαδήμα, Κατερίνα Γερονικολού, Βασιλική Μπισαράκη, Νεφέλη Κουρή.
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Τετάρτη  4  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΑΓΓΕΛΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ» του Γιώργη Παπάζογλου με τους Άννα Βαγενά, Γιασεμί Κηλαηδόνη κ.α.
ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ

Πέμπτη   5  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Θάνου Μικρούτσικου & Μαρίας Φαραντούρη
Συμμετέχει ο Γιάννης Κούτρας
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Παρασκευή   6  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ» του Πέτρου Ζούλια με τους: Παύλο Χαϊκάλη, Ρένια Λουϊζίδου, Δημήτρη Μαυρόπουλο, Τζόυς Ευείδη, Έρση Μαλικέντζου, Πάνο Σταθακόπουλο, Αλίνα Κωτσοβούλου, Γεωργία Μαυρογεώργη, Τάσο Αλατζά, Σταύρο Καραγιάννη, Θοδωρή Αντωνιάδη, Βασίλη Κετσιλή, Ανδρέα Κωνσταντινίδη, Παύλο Σαχπεκίδη, Βίκυ Πάνου, Εβελίνα Νικόλιζα, Γεωργία Μητροπούλου.
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

Σάββατο   7  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Γιάννη Κότσιρα on the road
ART – TC

Κυριακή   8  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«Αναζητώντας τον ΑΤΤΙΚ» με τους: Νίνα Λοτσάρη, Ευαγγελία Μουμούρη, Αλέξανδρο Μπουρδούμη, Άγγελο Παπαδημητρίου, Άκη Σακελλαρίου, Ζωζώ Σαπουντζάκη, Ζαφείρη Κουτελιέρη, Νικορέστη Χανιωτάκη και 10μελές μπαλέτο και ορχήστρα.
CULTURE FACTORY

Δευτέρα   9  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«Αναζητώντας τον ΑΤΤΙΚ» με τους: Νίνα Λοτσάρη, Ευαγγελία Μουμούρη, Αλέξανδρο Μπουρδούμη, Άγγελο Παπαδημητρίου, Άκη Σακελλαρίου, Ζωζώ Σαπουντζάκη, Ζαφείρη Κουτελιέρη, Νικορέστη Χανιωτάκη και 10μελές μπαλέτο και ορχήστρα.
CULTURE FACTORY


Τρίτη  10  IΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Βασίλη Παπακωνσταντίνου με τα Κίτρινα Ποδήλατα
ART – TC

Τετάρτη  11  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Μιχάλη Τζουγανάκη
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Πέμπτη  12  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
«MUSIC DIAMONDS» summer edition
Αφιέρωμα σε μεγάλες κυρίες του τραγουδιού ελληνίδες και ξένες με τη ΛΟΡΝΑ, στο πιάνο ο Φώτης Νέζης, συμμετέχουν η Μαρία Στάβαρη & ο Γιώργος Μαγκίνης
ΘΕΑΤΡΟ «ΘΥΜΕΛΗ» ΕΛΛΗΣ ΒΟΖΙΚΙΑΔΟΥ

Παρασκευή  13  ΙΟΥΛΙΟΥ  
 «Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΨΑΡΑΣ» μια παράσταση παραδοσιακού Καραγκιόζη, πλαισιωμένη με λαϊκή ορχήστρα
ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ

Κυριακή  15  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΠΕΡΣΕΣ» του Αισχύλου με τους: Γιάννη Νικολαΐδη, Φωτεινή Φιλοσόφου, Ζαχαρία Ρόχα, Αίαντα Μανθόπουλο, Κώστα Λάσκο, Γ. Παπαδημητράκη.
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ «ΑΙΧΜΗ»

Δευτέρα  16  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Γεράσιμου Ανδρεάτου & Γιώτας Νέγκα
Συμμετέχουν η Σοφία Μάνου και η Μαρία Χαλουλάκου
Αφιέρωμα για τα 90 χρόνια από τη Μικρασιατική καταστροφή
ΚΕ.ΘΕ.Α. ΝΟΣΤΟΣ

Τρίτη  17  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Άλκηστης Πρωτοψάλτη & Ευανθίας Ρεμπούτσικα
«Μπαχάρι, κανέλα και γιορτή»
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Τετάρτη  18  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Θανάση Παπακωνσταντίνου
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Σάββατο  21  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ» του Ιάκωβου Καμπανέλη με τους: Σπύρο Γιωργάκη, Ιγνάτιο Κοντό, Μαίρη Ανδρέου, Νίκο Ζαχόπουλο, Ελένη Κουσιώρη, Βούλα Καβαλάρη, Νίκο Χατζηαντωνίου, Δήμητρα Κορατζάνη, Γιάννη Μακρίδη, Κώστα Φώφολο, Τζούλια Χατζηαντωνίου κ.α.
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ «ΕΝ ΛΕΥΚΩ»



Κυριακή  22  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ» των Νίκου Μουτσινά και Τζένης Διαγούπη με τους: Θανάση Αλευρά, Τζένη Διαγούπη, Ελένη Καρακάση, Νίκο Μουτσινά, Φωτεινή Ντεμίρη, Αθηνά Οικονομάκου και Μαρία Σολωμού
LIVE2

Τρίτη  24  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Γιάννη Αγγελάκα
ΜΠΙΓΚ ΣΤΑΡ ΠΡΟΜΟΣΙΟΝ Ε.Π.Ε.

Τετάρτη  25  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ εν Αυλίδι» του Ευριπίδη με τους: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Στέλιο Μάινα, Ιωάννα Παππά, Μάνο Βακούση, Αλεξάνδρα Σακελλαροπούλου κ.α.
5Η ΕΠΟΧΗ

Πέμπτη  26  ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Γιάννη Σπανού
με τους: Αρλέτα, Ηλία Ασβεστόπουλο (2002 GR), Μιχάλη Βιολάρη, Ελένη Δήμου, Emigree, Ευριδίκη, Κώστα Καράλη, Κώστα Καραφώτη, Κατερίνα Κούκα, Σταμάτη Κραουνάκη, Μανώλη Μητσιά, Νάντια Μπουλέ, Πένυ Ξενάκη, Τάνια Τσανακλίδου & Ραλλία Χρηστίδου.
ART – TC

Κυριακή  29  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΟΔΥΣΣΕΒΑΧ» της Ξένιας Καλογεροπούλου σε μουσική του Διονύση Σαββόπουλου με τον Πάνο Βλάχο κ.α.
ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ

Δευτέρα  30  ΙΟΥΛΙΟΥ  
«ΤΟ ΜΗΛΟ» των Γιώργου Βάλαρη & Στέλιου Παπαδόπουλου με τους: Ναταλία Δραγούμη και Θανάση Τσαλταμπάση
ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΟΣΟΥΛΗ



Α Υ Γ Ο Υ Σ Τ Ο Σ 2012

Τετάρτη  29  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
«ΑΝ ΕΣΥ…ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ!» του Δημήτρη Σεϊτάνη με τους:  Πέτρο Αλατζά, Παναγιώτη Αλεξανδράκη, Δήμητρα Καρακωνσταντή, Μαγδαληνή Παλιούρα, Δημήτρη Πλειώνη, Ευρυδίκη Ψαλτίδου και hip hop μουσική από τα ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ, χορό και skate board.
ΘΕΑΤΡΟ ΝΕΩΝ, ΟΜΑΔΑ ΤΕΧΝΗΣ – ΧΩΡΟΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ

Πέμπτη  30  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  
«ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ Ο ΣΑΙΞΠΗΡ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ» του Άνταμ Λογκς, Τζες Ουίνφιλντ και Ντάνιελ Σίνγκερ με τους: Γεράσιμο Γεννατά, Ναταλία Δραγούμη, Αντώνη Λουδάρο και Άκη Σακελλαρίου
ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΟΣΟΥΛΗ
 
Παρασκευή  31  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ   «ΕΚΚΛΗΣΙΑΖΟΥΣΕΣ» του Αριστοφάνη με τους: Κώστα Κόκλα, Δάφνη Λαμπρόγιαννη, Γιώργο Πυρπασόπουλο, Παντελή Δεντάκη, Γεωργία Γεωργόνη, Νίκο Καρδώνη, Στράτο Χρήστου, κ.α.
ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΚΗΝΗ ΤΕΧΝΗΣ


Σ Ε Π Τ Ε Μ Β Ρ Ι Ο Σ 2012

 
Σάββατο   1  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«ΘΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠ’ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ» του Ζωρζ Φεϋντώ με τους: Πέτρο Μπουσουλόπουλο, Κάτια Νικολαϊδου, Μάνο Παπαγιάννη, Γιάννη Μπουραζάνα, Γιώργο Κρήτο, Ελευθερία Ευθυμιάτου.
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΛΕΜΠΕΣΗ

Κυριακή   2  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ 
«Λαϊκή βραδιά για τον πατέρα»  με τους: Άντζελα Δημητρίου, Ζαφείρη Μελά, Χρήστο Πάζη, Λευτέρη Πανταζή
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΚΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ

Δευτέρα   3  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΟΙ ΤΟΥ» της Κάρμεν Ρουγγέρη
CULTURE FACTORY
ΠΑΙΔΙΚΟ

Τρίτη   4  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «Η ΚΩΜΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΥΧΑΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΕΝΟΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ» του Ντάριο Φο με τους: Σπύρο Παπαδόπουλο, Χρήστο Μπίρο, Τάσο Γιαννόπουλο, Αλέξανδρο Καλπακίδη, Στέλιο Πέτσο, Νικολέτα Κοτσαηλίδη.
SIGMA productions

Τετάρτη   5  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, Δημήτρη Σταρόβα & Ζηνοβίας Αρβανιτίδη
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Πέμπτη   6  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΤΣΙΡΚΟ» από το Κ.Θ.Β.Ε. του Ιάκωβου Καμπανέλλη με τους: Γιώργο Αρμένη, Τάσο Νούσια, Μαρίνα Ασλάνογλου και τη συμμετοχή του Σταύρου Ξαρχάκου με τη δεκαμελή ορχήστρα του.
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Παρασκευή   7  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ εν Αυλίδι» του Ευριπίδη με τους: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Στέλιο Μάινα, Ιωάννα Παππά, Μάνο Βακούση, Αλεξάνδρα Σακελλαροπούλου κ.α.
5Η ΕΠΟΧΗ

Σάββατο   8  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΙΕΣΗ» της Δήμητρας Παπαδοπούλου με τους: Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, Θωμαϊς Ανδρούτσου, Σοφία Παυλίδου, Κώστα Αποστολάκη, Πέτρο Λαγούτη και Κώστα Βουτσά.
SIGMA productions

Κυριακή   9  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΙΕΣΗ» της Δήμητρας Παπαδοπούλου με τους: Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, Θωμαΐς Ανδρούτσου, Σοφία Παυλίδου, Κώστα Αποστολάκη, Πέτρο Λαγούτη και Κώστα Βουτσά.
SIGMA productions

Δευτέρα  10  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «ΜΕΝΟΥΜΕ …ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΙΙ»
Μουσικοχορευτικά θεατρικά δρώμενα αφιερωμένα στον ελληνικό κινηματογράφο
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΦΙΛΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ «ΔΩΔΩΝΗ»

Τρίτη  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «ΙΠΠΗΣ» του Αριστοφάνη από το Κ.Θ.Β.Ε. με τους: Πέτρο Φιλιππίδη, Γιάννη Ζουγανέλη
ΟΡΓΑΝΩΣΗ – ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: PASSPORT

Πέμπτη  13  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Νατάσα Θεοδωρίδου
ART – TC

Παρασκευή  14  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ «ΟΙΔΙΠΟΥΣ ΤΥΡΑΝΝΟΣ» του Σοφοκλή με τον Αιμίλιο Χειλάκη
ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΒΟΛΟΥ & ΑΡΤIVITIES

Σάββατο  15  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Σωκράτη Μάλαμα
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ, ΤΜΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κυριακή  16  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ» του Ιάκωβου Καμπανέλη με τους: Σπύρο Γιωργάκη, Ιγνάτιο Κοντό, Μαίρη Ανδρέου, Νίκο Ζαχόπουλο, Ελένη Κουσιώρη, Βούλα Καβαλάρη, Νίκο Χατζηαντωνίου, Δήμητρα Κορατζάνη, Γιάννη Μακρίδη, Κώστα Φώφολο, Τζούλια Χατζηαντωνίου κ.α.
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ «ΕΝ ΛΕΥΚΩ»

Δευτέρα  17  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«ΟΡΝΙΘΕΣ» του Αριστοφάνη με τους: Βασίλη Χαραλαμπόπουλο, Οδυσσέα Παπασπηλιόπουλο, Κώστα Μπερικόπουλο, Γιώργο Χρυσοστόμου, Βαγγέλη Χατζηνικολάου, Αγάπη Μανουρά, Αγορίτσα Οικονόμου, Μάρα Βλαχάκη, Προκόπη Αγαθοκλέους.
ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΚΡΗΤΗΣ



Τρίτη  18  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ, ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ Σ’ ΕΝΑ ΓΛΑΡΟ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ» του Λουίς Σεπούλβεδα με τους: Κώστα Κλάδη, Μαρία Βλάχου, Θοδωρή Ανθόπουλο, Κώστα Τζαφέρη, Πασχάλη Μερμιγκάκη, Οδυσσέα Κιόσογλου και Ελένη Δαφνή.
ΘΕΑΤΡΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ «ΚΑΤΩ ΑΠ΄ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ»

Τετάρτη  19  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ» της Πηγής Λυκούδη με τους Ρίτα Αντωνοπούλου & Νίκο Καρακαλπάκη
ΗΧΟΔΙΑΣΤΑΣΙΣ - αστική μη κερδοσκοπική εταιρία πολιτιστικής δράσης

Πέμπτη  20  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ για την ενίσχυση των συσσιτίων της εκκλησίας.
ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Παρασκευλη  21  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ»
ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κυριακή  23  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ Πανελλήνιων καλλιστείων
ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ, ΜΙΣ ΕΛΛΑΣ & ΜΙΣ ΓΙΑΝΓΚ 2012
ΓΡΑΦΕΙΟ Β. ΠΡΕΒΕΛΑΚΗ

Τρίτη  25  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ»
Αφιέρωμα στο Νικηφόρο Βρεττάκο για τα εκατό χρόνια από τη γέννησή του
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ο.Π.Α.Ν.

Τετάρτη  26  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
«ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ»
Μια διαχρονική παρουσίαση τραγουδιών, χορών και δρώμενων των κατοίκων του Πειραιά από την αρχαιότητα έως τη δεκαετία του 1960.
ΤΜΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΧΟΡΟΥ

Πέμπτη  27  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΜΗΛΟΥ»
ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΝΗΣ ΘΙΑΣΟΣ «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΛΑΙΑ»

Σάββατο  29  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  
 «Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΒΒΑΔΙΑ» των Γιώργου Καλόξυλου & Γιώργου Μουρούτσου με τους: Γιώργο Μουρούτσο, Γιώργο Καλόξυλο, Κλεοπάτρα Κλαρνέτα, Κατερίνα Ζωγραφοπούλου, Μελίνα Σαμπατάκου. ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ «ΑΠΟΚΡΙΤΕΣ»

ΓΕΝΙΚΗ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΙΟΥΛΙΟΣ: 21:30
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ: 21:00


ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣIΤΗΡΙΩΝ

-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 27, ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ισόγειο)
ΩΡΕΣ: 09:30 – 13:30 Δευτέρα – Παρασκευή
-ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ: ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ


ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΤΑΜΕΙΟ: 210 - 4175897
ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ: 210 - 4226330
Ο.Π.Α.Ν.: 210 – 4101752 & 210 – 4101754
Share this article : Δείτε Επίσης:

If you enjoyed this article just click here, or subscribe to receive more great content just like it.

Subscribe via RSS Feed


Your information will not be shared. Ever.

Πηγή: (entechnanews.com) ΒΕΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ 2012 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)
Συνδεθείτε για να υποβάλετε σχόλια